Kontakt

Du är alltid välkommen att kontakta oss med dina frågor och/eller önskemål.

Maila oss på info@infokomp.se eller hitta rätt kontaktuppgifter nedan:

Linköping

Tf enhetschef: Johanna Nordberg, 070 166 07 21, johanna.nordberg@infokomp.se
Administratör: Susanne Brandt, 070 168 00 77, susanne.brandt@infokomp.se
Kommuner: Linköping
Lokaler: Skäggetorp, Skäggetorps centrum 1A, vån 4.

Karlstad

Tf enhetschef: Örjan Törnblom, 070 164 46 22, karlstad@infokomp.se
Administratör: Petra Johansson, 072 080 34 52, karlstad@infokomp.se
Kommuner: Karlstad, Uddevalla, Kil
Lokaler: Karlstad, Våxnäsgatan 10.

Jönköping

Enhetschef: Ida Höglund, 070 166 07 26, ida.hoglund@infokomp.se
Administratör: Gunilla Irani, 036 175 710, elevadministration@infokomp.se
Kommuner: Jönköping
Lokaler: Jönköping, Bataljonsgatan 12.

Stockholm

Enhetschef: Mats Edelholm, 070 166 07 04, mats.edelholm@infokomp.se
Administratör: Qiang Bao,  070 766 02 16, stockholmvux@infokomp.se
Studie- och yrkesvägledare: Lars Holesäter, 070 164 28 84, syv.stockholm@infokomp.se
Kommuner: Botkyrka, Danderyd, Huddinge, Lidingö, Norrtälje, Nacka, Norrtälje, Nykvarn, Salem, Sigtuna, Solna, Sollentuna, Sundbyberg, Södertälje, Täby, Upplands-Bro, Upplands Väsby, Vallentuna, Vaxholm, Värmdö, Österåker
Lokaler: Kista, Borgarfjordsgatan 7.

Eskilstuna

Enhetschef: Peter Gärd, 070 723 41 94, peter.gard@infokomp.se
Bitr. enhetschef: Ulrika Ekman Öst, 072 050 31 69, ulrika.ekman-ost@infokomp.se
Administratör SFI: Lena Insulander, 070 164 51 11, lena.insulander@infokomp.se
Administratör och distansansvarig: Madelene Tossavainen, 010 709 41 60, madelene.tossavainen@infokomp.se
Kommuner: Eskilstuna, Falun, Strängnäs, Västerås
Lokaler: Eskilstuna, Kriebsensgatan 5.

VD

Markus Frödin
070 33 00 387
markus.frodin@infokomp.se

Pedagogiskt ansvarig

Sleawa Binyamen Sleawa
070 164 46 75
sleawa.sleawa@infokomp.se

Affärsutvecklingschef

Peter Gärd
070 723 41 94
peter.gard@infokomp.se