Vi som jobbar här

Vi som jobbar på Infokomp i Kista är lärare och administratörer med många års erfarenhet. Vår ambition är att göra allt vi kan för att dina studier hos oss ska gå så bra som möjligt.

Mats Edelholm

Enhetschef, lärare undervisning: Ekonomi, Juridik
mats.edelholm@infokomp.se

Evangelos Nakas

Bitr enhetschef lärare undervisning Samhällskunskap, Historia
evangelos.nakas@infokomp.se

Bao Qiang

Administratör
qiang.bao@infokomp.se

Olesya Bluvsthein

Leg. lärare undervisning: Fysik, Matematik
olesya.bluvsthein@infokomp.se

Paolo Sancini

Leg. lärare, undervisning moderna språk, Franska, Italienska
paolo.sancini@infokomp.se

Paul Minassian

Leg. lärare, undervisning: Kemi, Matematik, Naturkunskap
paul.minassian@infokomp.se

Sandra De La Paz Alé

Leg. lärare, Undervisning: Svenska som andraspråk, Moderna språk, Spanska
sandra.delapazale@infokomp.se

Stefan Storrank

Leg. Lärare, specialpedagog, undervisning: Religion, Historia, Geografi
stefan.storrank@infokomp.se

Victoria Liu

Lärare, undervisning: Engelska
victoria.liu@infokomp.se