Vi som jobbar här

Vi som jobbar på Infokomp i Linköping är lärare och administratörer med många års erfarenhet. Vår ambition är att göra allt vi kan för att dina studier hos oss ska gå så bra som möjligt.

Kristina Buhre

Enhetschef, kristina.buhre@infokomp.se

Ferenc Boros

Leg. lärare, Undervisning: Svenska som andraspråk, Svenska
ferenc.boros@infokomp.se

Susanne Brandt

Administration, Studiehandledning
susanne.brandt@infokomp.se

Louise Forssell

Leg. lärare, Undervisning: Tyska, Svenska
louise.forssell@infokomp.se

Jenny Gustavsson

Leg. lärare, Undervisning: Svenska som andraspråk, Svenska, Engelska
jenny.gustavsson@infokomp.se

Amra Jugo

Lärare, Undervisning: Svenska som andraspråk, Svenska Grund
amra.jugo@infokomp.se

Johanna Nordberg

Samordningsansvarig för Distans och Administration
johanna.nordberg@infokomp.se

Mohammed Rashed

Lärare, Undervisning: Matematik, IT, Fysik
mohammed.rashed@infokomp.se

Ekaterina Zelenenkaya

Leg. lärare, Undervisning: Engelska
ekaterina.zelenenkaya@infokomp.se