Vi som jobbar här

Vi som jobbar på Infokomp i Linköping är lärare och administratörer med många års erfarenhet. Vår ambition är att göra allt vi kan för att dina studier hos oss ska gå så bra som möjligt.

Kristina Buhre

Enhetschef, kristina.buhre@infokomp.se

Ralf Andersson

Lärare, Undervisning: Samhällskunskap, SVA, mentor Matematik
ralf.andersson@infokomp.se

Lina Asklöv

Leg. lärare, Undervisning: Svenska som andraspråk, Svenska
lina.asklov@infokomp.se

Ferenc Boros

Leg. lärare, Undervisning: Svenska som andraspråk, Svenska
ferenc.boros@infokomp.se

Susanne Brandt

Administration, Studiehandledning
susanne.brandt@infokomp.se

Jenny Gustavsson

Leg. lärare, Undervisning: Svenska som andraspråk, Svenska, Engelska
jenny.gustavsson@infokomp.se

Johanna Nordberg

Samordnare distans, Studiehandledning
johanna.nordberg@infokomp.se

Mohammed Rashed

Lärare, Undervisning: Matematik, IT, Fysik
mohammed.rashed@infokomp.se

Ekaterina Zelenenkaya

Leg. lärare, Undervisning: Engelska
ekaterina.zelenenkaya@infokomp.se