Vi som jobbar här

Vi som jobbar på Infokomp i Jönköping är lärare och administratörer med många års erfarenhet. Vår ambition är att göra allt vi kan för att dina studier hos oss ska gå så bra som möjligt.

Oskar Cronodal

Enhetschef, oskar.cronodal@infokomp.se

Veronica Culha

Leg. lärare, Undervisning: Svenska och SVA
veronica.culha@infokomp.se

Mikaela Gustafsson

Leg. lärare, Undervisning: Naturkunskap, kemi, biologi
mikaela.gustafsson@infokomp.se

Hanna Hietlin

Leg. lärare, Undervisning: Samhällskunskap, historia, psykologi
hanna.hietlin@infokomp.se

Gunilla Irani

Administration, Studiehandledning
elevadministration@infokomp.se

Karin Jacobsson

Leg. lärare, Undervisning: Matematik
karin.jacobsson@infokomp.se

Camilla Lönner

Leg. lärare, Undervisning: Samhällskunskap, Religion
camilla.lonner@infokomp.se

Anders Nordström

Lärare, Handledning matematik
anders.nordstrom@infokomp.se

Sakina Ramic

Lärare, Undervisning: Engelska och SVA
sakina.ramic@infokomp.se

Sleawa B. Sleawa

Leg. lärare, Undervisning: Matte, Fysik
sleawa.sleawa@infokomp.se

Therese Stewart

Leg. lärare, Undervisning: Engelska
therese.stewart@infokomp.se